Něco o nás                       

   Historie vzniku firmy ZELPo-K, spol. s r. o. sahá do roku 1995 kdy se začal realizovat výrobní program pařených sýrů.
   V prvopočátku jenom regionální výrobce, po výrazných obchodních úspěších, zakoupil vlastní výrobní prostory a postupně rozšířil obchodní aktivity po celé republice s rozšířeným sortimentem. K nejznámějším výrobkům "Korbáčiky" přibyly postupným rozvojem společnosti vlastní speciality, slané, uzené nebo ochucené kořením. Sortiment se rozrostl na základních deset druhů a až třicet chuťových modifikací.
   Pařené sýry společnosti ZELPo-K se staly žádaným sortimentem díky nezaměnitelné chuti, konzistenci a vzhledu. Toto je výsledkem spojení tradiční ruční výroby s nejmodernějšími výrobními postupy při dodržení všech kritérií stanovených EU, které společnost dosáhla nákladnou modernizací.
   Všechny výrobky jsou vyrobeny z mlékárensky ošetřeného kravského sýru, bez přidání chemických přísad a stabilizátoru, což řadí naše výrobky mezi přírodní produkty, které obsahují důležité vitamíny a stopové prvky (např.: vitaminy A, B1, B12, potřebné základní stavební prvky organismu a jodizovanou sůl).
   Mimořádná pozornost se věnuje nejen výrobkům ale i jejich způsobu balení, skladování a dopravě.
   Díky širokému sortimentu si u nás mohou vybrat jak dospělí tak i děti, k televizi, posezení, párty a jiným různým příležitostem.

Příjemné chvíle pohody plné chuti s našimi výrobky Vám přeje společnost ZELPo-K.

A K Č N Í   L E T Á K